T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Taekwondo Milli Takımı Zafer İçin Çalışıyor

 

Rukiye Yıldırım’dan Başkan Gazi Şahin’e mesaj. Yıldırım “Başkanıma verdiğim sözü yerine getirmek için özenli ve yoğun çalışmalarıma devam ediyorum.”

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e verdiği sözü tutmak için aralıksız çalışmalarını sürdüren genç taekwondocu Rukiye Yıldırım, kamp yaptığı Elmadağ spor komplekslerinden Gazi Şahin’e yönelik verdiği sözü alnının teriyle tekrarladı. “Başkanıma bir sözüm vardı. Katıldığım ilk organizasyonda tüm müsabakalarımı kazanıp şampiyonluk kazanmak. Eğer Şampiyon olursam bu sevincimi Gazi Şahin’le doyasıya yaşamak isterim.”dedi

Çalışmalar planlı ve yoğun

Elmadağ Spor Komplekslerinde Milli Takım Teknik Direktörü Ali Şahin ve Milli Takım Antrenörü Şakir Bezci yönetiminde çalışmalarına planlı ve yoğun bir şekilde devam eden ve 16 kişiden oluşan as takım 14-18 Ekim 2009 tarihleri arasında Danimarka’da (Kopenhag) yapılacak organizasyonun hazırlıklarını sürdürüyorlar.

Şampiyonada zaferi hedefleyen milli takım sporcularımızın gayretleri antrenörleri memnun ederken, spor kompleksinde millilerimizin antrenmanlarını seyreden seyirci ve sporcu yakınları sporculara destek olup sporcuların motivasyonlarını arttırıyorlar.

Milli takım sporcularının çalışmalarının plan dahilinde devam edeceği, zafer için sporcuların istekli olduğu bildirildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr