T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
KKTC’li Sporcular Hediyelerle Uğurlandı

 

Bir Süredir Elmadağ Spor Komplekslerinde KKTC 1. Ligi’nin hazırlıklarını sürdüren B. Bağcıl Spor Kulübü futbolcuları antrenmanlarını tamamlayarak Yavru Vatan’a hareket ettiler.

KKTC 1. Futbol Ligi hazırlıklarının bir ayağını Elmadağ’da tamamlayan Güzel Yurt bölgesinin futbol takımı B. Bağcıl son antrenmanını yaptıktan sonra Başkan Gazi Şahin’in hediyelerle uğurlamasıyla KKTC’ye döndü.

Son antrenman sonrasında bir değerlendirmede bulunan B.Bağcıl Spor Kulübü teknik direktörü İltaç Karayel,” Kampımızın Elmadağ ayağı çok iyi geçti. Anavatan’da antrenman yapmanın neşesinin, enerjisinin futbolcularımızın bedenine işlediğini düşünüyorum. KKTC 1. Ligi’ne hazır durumda KKTC’ye dönüyoruz.” Dedi.

Teknik direktörün konuşmasından sonra Başkan Gazi Şahin’e teşekkürlerini sunaraksöze başlayan kafile başkanı ve kulübün as başkanı Selahattin Arslan,”Burada kamp yapmanın keyfini yaşadık. Son antrenmandan önce Ankara’yı gezdik ve çok farklı duygular yaşadık. Kamp süresince ve Ankara gezimiz esnasında bize her türlü desteği sağlayan Başkanımıza teşekkür ederim.” Diye konuştu.

Spor adamlarının konuşmasının ardından spor kafilesine teşekkürlerini ileten Başkan Şahin şöyle konuştu.”Elmadağ’da kamp yaptığınız için, buranın gençlerine örnek olduğunuz için ben sizlere teşekkür ederim. Gençlerimizin sizi örnek almaları en büyük temennilerimden biri olur.” İfadelerine yer verdi.

Sporcuları misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Şahin, spor heyetine hediyeler takdim ederek fotoğraflar çekindi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr