T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Ankaralıları Bir Araya Getirdi

 

Ramazan ayının son iftarlarından birinin ev sahipliğini Gazi Şahin yaptı. Ankaralıları bir araya getiren iftar yemeğine katılanların samimi hoş sohbetleri güzel bir Ramazan akşamı olarak hafızalarda yer edindi.

Mamak Kültür Merkezi’nde Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in gerçekleştirdiği organizasyona davetli misafirlerin tamamı katıldı. Davetlilerin iftar yemeği öncesinde ve sonrasında kendi aralarında gerçekleştirdikleri koyu sohbetleri, böyle organizasyonlarda bir araya gelmenin dostluk ve hemşerilik bilincinin arttırması hissini davetlilere yaşattı.
 
İftar yemeği sonrasında davetlilere yönelik bir konuşma yapan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, konuklarını selamlayarak şu ifadeleri kullandı. .”Ramazan ayının bereketinden faydalanarak böyle güzel bir organizasyonla bir araya gelmek hemşerilerimiz arasındaki dostluk duygularını ve maneviyatı arttırdığı düşüncesindeyim. Hoş sohbetlerin ve duygu düşünce paylaşımlarının yoğun olduğu, arkadaşlığın ve samimiyetin arttığı bu gecenin huzurunun, Ramazan ayının dostluk paylaşım gibi kavramlarından kaynaklandığı kanaatindeyim.”

 Gazi Şahin dışında konuklara hitap bir diğer isim olan Mamak Ankaralılar Derneği Başkanı H. Hüseyin Uğraş, bu tür organizasyonların hemşericilik bilincini arttırdığını söyledi. Uğraş,” Ramazan ayının son günlerinde gerçekleştirilen bu organizasyonla Ramazan ayının feyzinden faydalanmak istedik. Bu organizasyonla hemşerilerimiz bir araya geldi. Güzel hoş sohbet ortamı oluştu. İftar organizasyonunun sahibi Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e ve Tüm davetli arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

 Ramazan ayının son İftar organizasyonlarından biri olan ve bir anlamda da Ramazan’a veda olarak değerlendirilen program, iftar yemeği sonrası hoş sohbetin ardından sona erdi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr