T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’den Bayram Hediyesi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Bayramda Vatandaşı sevindirdi. Bayramlıklarını alan vatandaşların yüreklerindeki mutluluk yüzlerine yansıdı.

Başkan Gazi Şahin, bayram herkesin bayramı, bayramı yaşamak ayırt etmeksizin herkesin hakkı diyerek bayramlık alamayan vatandaşların bayramlıklarına kavuşturdu.

Vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayan Gazi Şahin sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda maddi imkânları kısıtlı olan vatandaşlara, öksüz ya da yetim olan çocuklara ve yardımı muhtaç yaşlılara yaptığı yardımı sürdürdü.

Bayramlıklar Gazi Şahin’den

Maddi imkânları el vermeyin vatandaşların bayramlıklarına kavuşması vatandaşları çok mutlu etti. Vatandaşlar Gazi Şahin’in bayram öncesi verdiği desteği memnuniyetle karşıladı. Diledikleri kıyafetleri seçmenin özgürlüğünü yaşayan ve kıyafetlerin aynı zamanda kışa hazırlık türünden olduğunu belirten vatandaşlar, bu yardımın hedefine ulaştığı noktasında hemfikir oldular.

Elmadağ’da Ramazan Ayı yardım ayı oldu. 

Başkan Gazi Şahin’in, Ramazan ayı boyunca sürdürdüğü yardımlar bayram arifesinde hız kazanarak devam etti. Yoksul insanları dinlemenin yoksul insanların dertlerine çare bulmaya çalışmanın ve onların iyi niyetlerini almanın kendisi için çok önemli olduğuna vurguda bulunan Gazi Şahin, Ramazan yardımlarının ilgili kişilere ulaştığı konusunda bir düşüncesi olduğunu söyledi.

Gazi Şahin, Ramazan boyunca 1000 kişiye yapılan gıda yardımı dışında vatandaşların istekleri yönünde de yardımların yapıldığını ifade ederek, yapılan yardımların ince araştırmalar sonucu ilgili kişilere ulaştığını, bu durumun kendisi için çok önemli olduğunu söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr