T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Bayram Coşkusu

 

Ramazan Bayramı’nın sevgisini, paylaşımını, sohbetini doyasıya yaşayan Elmadağ ilçesi bayramda birlik mesajı verdi.

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Elmadağ protokolü karşılıklı ziyaretlerle birbirleriyle ve halkla bayramlaştı.

Bayramlaşma ilk olarak Halk Eğitim Merkezi’nde başladı. Burada toplanan Elmadağ protokolü ve daire amirleri halkla ve birbirleriyle bayramlaşmanın ardından ilk olarak hep beraber İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bayram ziyaretinde bulundu. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan bayram ziyaretinin ardından Elmadağlı idarecilerden oluşan kalabalık heyet, İnzibat Karakolu’na ve ardından İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçti.

Jandarma komutanlığında görevli askerlerle bayramlaşan heyet buradaki misafirliklerinin ardından Elmadağ Belediyesi Hizmet Binasına yönelerek bayramlaşmayı mutlu bir şekilde tamamladı.

Elmadağ Heyeti Caddelerde Halkla Bayramlaştı.

Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Garnizon Komutanı Dz. Kd. Albay Ertuğrul Yurtseven, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Cumhuriyet savcısı Mustafa Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Adem Arslanoğlu ve daire amirlerinden oluşan kalabalık heyet birbirlerini ziyaretleri esnasında daha çok yürüyerek bayramlaşacakları noktalara gitmelerindeki temel amacın Elmadağ caddelerindeki vatandaşlarla bayramlaşma isteklerinden kaynaklandığı söylendi.

Elmadağ’daki bayram heyecanı sonrasında Elmadağlı idarecilerin halkla ve birbirleriyle kurdukları hoş sohbetleri, iyi niyet temennileri Elmadağ’daki birlik mesajının yankılanan sesi olarak kabul edildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr