T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Bayramın Tadı Adında Saklı

 

Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Başkan Gazi Şahin, halkı makamında kabul etti. Halkla bayram sevincini doyasıya yaşadı.

Ramazan Bayramı’nda Başkan Gazi Şahin, protokolle bayramlaşmanın ardından Elmadağ Belediyesi Hizmet Binası’nda halkla bayramlaştı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşmaya katılımın yoğun olması Gazi Şahin’in bayram mutluluğunun artmasına sebep oldu.

Bayram sevincini Başkan Gazi Şahin’le birlikte yaşamak isteyen Elmadağlı vatandaşlar Belediye binasına akın etti. Belediye binasında halkı bekleyen belediye çalışanları çiçek, kolonya, çikolata, şeker ve tatlı tebessümleriyle halkı karşıladı.

Çocuklar için şeker gibi bayram oldu.

Belediye Binasında halkın karşılanması ve hoş bayram sohbetlerinin mutluluğunu çocukların bayram sevinci arttırdı. Gazi Şahin’in çocuklara bizzat imzalayarak takdim ettiği kitap ve çocuklara verdiği oyuncaklar minik yüreklerin bayram heyecanını arttırdı.

Gazi Şahin’in elinden kitap, oyuncak ve çikolatalarını alan çocuklar başkanın şeker bayramlarını kutlayarak teşekkürlerini sundular.

Gazi Şahin mahalle mahalle gezerek halkla kucaklaştı.

Elmadağ Belediyesi Hizmet Binası’nda yaklaşık 4 saat boyunca halkla bayramlaşan Gazi Şahin daha sonra Hasanoğlan Mahallesi’ne geçerek burada da halkla bayramlaştı. Çocukları burada da sevindiren başkan, kendisiyle bayramlaşmak için sıraya geçen çocukları tek tek öperek ve hediye vererek miniklerin bayramını kutladı. Hasanoğlan Mahallesi’nde yeni açılan polis karakolunu da ziyaret eden Şahin, görevli memurların bayramını da kutlamayı ihmal etmedi.

Hasanoğlan Mahallesi’ndeki bayramlaşmanın ardından Yeşildere Mahallesi’ne Geçen Başkan Gazi Şahin halkla kucaklaşarak şöyle konuştu “Halkımızın bayramını kutlamanın derin mutluluğu ve huzuru içerisindeyim. Halkımızın mutluluğunu paylaşmak kadar güzel bir duygu olamaz.”  dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr