T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İşlek Yol Olacak

 

Elmadağ Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Hasanoğlan Mahallesi bölgesinde çevre yolu çalışması başlattı. Hasanoğlan Çevre Yolu için yol açma çalışmalarının devam ettiği bilgisi alındı.

Sanayinin yoğun olduğu Hasanoğlan bölgesi civarındaki çalışmalar devam ediyor. Belediye Başkanı Gazi Şahin’in kurulacak yeni sanayi bölgesi için alt yapı ve yol çalışmalarına önem verdiği bölgenin ilerisi için; sanayi ve istihdam için de önemli bölge olması planlanıyor. Bu amaç doğrultusunda Elmadağ Belediyesi’nin başlatmış olduğu Hasanoğlan Çevre yolu çalışmasının birinci kilometresinin stabilize olarak sona erdiği bilgisi verildi.

Yolun Toplam Uzunluğu 7 Km olacak.

Toplam uzunluğu 7 km olacak ve Samsun Yolu’na bağlanak olan çevre yolu çalışmasının bir çok iş makinesi ile devam ettiği yol açma çalışmalarının devam ettiği bilgisi verildi.

Başkan Şahin,”Kalkınmaya yönelik önemli bir çalışma”

Hasanoğlan Çevre yolu çalışmasının Elmadağ’ın gelişimi için önemli olduğunu aktaran Başkan Gazi Şahin şöyle konuştu.”Belediye olarak her kesimle irtibat halindeyiz. Şartları zorlayarak ilçemizin kalkınması adına her adımın bizim için önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç doğrultusunda Hasanoğlan Çevre Yolu’nun Elmadağ ilçesinin ve bölgedeki sanayi kuruluşlarının, taş, kireç ve kum ocaklarının faydasına bir çalışma olacağı kanaatindeyim. Bu çalışma bitince bir çok cadde ve sokak bu yola bağlanacak ve vatandaşlar içinde çok yararlı olacaktır.” dedi.

Başkan Gazi Şahin’in önem verdiği bu çalışmaya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin destek olduğu bilgisi verilirken açılan ve tamamlandığında stabilize durumda olacak yolun asfaltlanmasının Büyükşehir belediyesi tarafından yapılacağı belirtildi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr