T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Anaokulu Öğrencilerinden İadei Ziyaret

 

Anasınıfı öğrencileri geleneğimizi yaşatacak hoş bir davranış şekli sergilediler. Anasınıfı öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Başkan Gazi Şahin’e iadei ziyarette bulundular.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e öğretmenleriyle birlikte ziyarette bulunan anasınıfı öğrencileri Başkan Şahin’e samimi ve tatlı mimikleriyle sevgilerini ilettiler. Anasınıfı öğrencilerinin hoş ziyaretleri karşısında çok mutlu olduğunu hem öğrencilere hem de öğretmenlere ifade eden Başkan Gazi Şahin, küçük öğrencileri tek tek öperek miniklere çeşitli hediyeler verdi.

Gazi Şahin’in takdim ettiği hediyelerle sevinçleri artan minikler makam odasında kendi araların da oyun oynamaya başladılar. Miniklerin oyunlarına dahil olan öğretmenler ise “Çiçek olalım” oyunuyla öğrencilerin kollarını bağlayıp sessiz oyun oynamalarını sağladılar.

Miniklerin çiçek oldum vaziyetindeki tatlı tebessümleri odadaki herkesi güldürdü.

Minik öğrencilerin çiçek oldum vaziyetinde kollarını bağlamalarıyla sesiz durmaya çalışmaları ve bu esnadaki gülmeme çabası içerisindeki tatlı gülüşleri ve kahkahaları ortamda bulunan herkesi güldürdü.

Çocuklarla ve çocukların kendi aralarındaki oyunlarıyla birlikte kendisinin de çok mutlu olduğunu belirten Başkan Şahin,”Varlığıyla insanları mutlu edebilen yegâne neşe kaynağımız çocuklara sahip olabilmeliyiz. Onları hep mutlu edebilmeliyiz ki onlarda kendi çocuklarını mutlu edebilsin ve de çocuklarımıza güven duygusunu aşılayabilmeliyiz ki gelişmiş bir birey olmalarını sağlayalım.” Dedi.

Küçük öğrencilerin neşe kattığı ziyaret öğrencilerin Başkan Gazi Şahin’i okullarına davet etmeleri ve fotoğraf çektirmeleriyle sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr