T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Hizmet Binası Hizmet İçin Revize Edildi

 

Elmadağ Belediyesi hizmet binası vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda yenilendi.

Başkan Gazi Şahin’in insan merkezli hizmet anlayışı doğrultusunda revize edilen hizmet binası şimdi daha kaliteli hizmet sunuyor. Başkan Şahin’in hizmete verdiği önem doğrultusunda belediye hizmet binası yeni iç tasarımı ve yenilenen, bakımı yapılan dış yüzüyle vatandaşların beğenisi kazandı.

Gazi Şahin, Vatandaşlarımızın Faydasını Yönelik Önemli Değişikler Yaptık

Vatandaşların fayda görmeleri ön planda tutularak yapılan yenilikler hakkında bilgi veren Başkan Şahin şöyle konuştu.”Belediyelerin amacı kaliteli hizmet sunma adına yapılabileceklerin en doğrusunu hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmak olmalıdır. Biz bu bilinç doğrultusunda belediye binamızda vatandaşların daha rahat etmeleri için, sorunlarını ilgili birime kolayca aktarabilmeleri için yeni oluşumlar içine girdik. Bunlardan bazılarını aktarmak gerekirse olmayan birimleri oluşturduk. Halk ile yönetim arasında köprü görevi oluşturan Beyaz Masa birimini oluşturduk. Vatandaşlarımızın mutlu günleri için Nikah salonu yapıp, Belediye düğün salonunu tamamıyla tadilata soktuk. Belediye personelimizin sorunlara daha çabuk çözüm üretmelerine yönelik olarak personel eğitim salonu açtık. Vatandaşlarımızın ödemelerine kolaylık sağlamak amacıyla vergi ödemelerine yönelik hizmet alt yapısı oluşturduk ve emlak istimlâk birimini modern bir yapıya kavuşturduk. Yeni meclis salonumuzda Elmadağ için geleceğe yönelik olumlu kararlar almaya başladık. İmara yönelik çalışmalara hız verdik ve şimdide belediye binamızın çatı ve dış bakımını tamamladık.” Dedi.

Vatandaşlar Sorunlarını, Çeşitli İletişim Vasıtalarıyla da Kolayca Aktarabiliyor

Vatandaşların istek ve problemlerine yönelik kurulan telefon ve elektronik posta sistemi ile halkımızın sorunları kayıt altına alınmaktadır diyen Gazi Şahin, küçük sorunların derhal çözüldüğünü uzun vadeli çözüm isteyen problemlerin ise kalite göz önünde bulundurularak programa dahil edildiği bilgisini verdi.

Başkan Gazi Şahin, Nitelikli hizmetin alt yapısını oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz diyerek, vatandaşların çok rahat bir şekilde sorunlarını belediyeye aktarabildiğini söyledi.

Son olarak Şahin, hizmet noktasında belediye birimlerinde görevli personelin vatandaşların sorun ve isteklerini değerlendirmede kaliteye önem verdiğini de sözlerine ekleyerek nitelikli hizmet için nitelikli ve modern birimler oluşturduk diyerek sözlerine son verdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr