T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Turnuvada

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksek Okulu’nda masa tenisi turnuvası gerçekleştirdi.

Eğitim ve spor gönüllüsü Başkan Gazi Şahin, Elmadağ Meslek Yüksek Okulu’nda küçük çaplı masa tenisi turnuvası düzenledi. Turnuvaya meslek yüksek okulu müdür Doç. Dr. Ayhan Şerbetçi, öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

Meslek yüksek okulunu yeni kazanan öğrencileri ziyaret ettikten sonra öğrencilerin ve okul müdürünün talepleri doğrultusunda masa tenisi maçı yapan ve rakiplerin çoğalması neticesinde turnuvaya dönüşen plansız mini organizasyonda Gazi Şahin tüm rakiplerini mağlubiyete uğrattı.

Öğrencilerin hırsları Gazi Şahin’i gülümsetirken Şahin’in “tecrübemle kazanacağım” demesi öğrencilerin hırslarını daha da arttırdı.

Öğrenciler dışında Doç. Dr. Ayhan Şerbetçi ve okul idarecileriyle de masa tenisi oynayan Gazi Şahin, yenilgi yüzü görmeden mini turnuvayı kazandı.

Öğrencilerle Eğitim Üzerine Notlar

Şahin, eğitim ve spor bu iki unsur da ne kadar ilerlersek hayat standartlarımız o derece kaliteli olur diyerek meslek yüksek okulu öğrencilerine eğitim ve sporun önemini hatırlatmış oldu.

Turnuva sonrası öğrencilerle sohbet etmeyi de ihmal etmeyen Başkan Şahin, öğrencilerle samimi bir arkadaş gibi sohbet etti. Şahin, “Her şeyin zamanı vardır, her şeyin zamanı geçebilir ama okumanın, eğitimin, kendini geliştirmenin belirli bir zamanı asla yoktur. Bu saydıklarımın zamanı her zamandır, her andır o yüzden mümkün olduğu kadar kendinizi geliştirmeye bakın. Mesleğinizde gelişen uzmanlaşın sadece mesleğinizle ilgili değil çok yönlü gelişime açık olun ki hayat sizi mağlubiyete uğratmasın” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr