T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Kültürle Şenlenecek

 

Tadilatı tamamlanarak halkın hizmetine sunulan İsmetpaşa parkının vatandaşlara, kültür ve sanat programlarıyla birlikte keyifli anlar yaşatması planlanıyor.

Başkan Gazi Şahin’in başlatmış olduğu park bakım çalışmaları devam ederken kalite ön planda tutularak tamamlanıyor. Tadilatı tamamlanan parklara İsmetpaşa parkı da eklenirken Elmadağ’ın yüzü gün geçtikçe modernleşiyor.

Bakım ve onarımı tamamlanan İsmetpaşa parkı halkın hizmetine sunulurken önemli bir yapıyla Elmadağ’ın kültürel yapısına katkı sağlayacağı belirtildi.
 
Gazi Şahin: Kültür ve Sanat Evi Elmadağ İçin Bir Başlangıç Olacak

Tadilatı tamamlanan İsmetpaşa parkı ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Gazi Şahin şunları aktardı.”Amacımız Elmadağ’ımıza, vatandaşlarımıza, evlatlarımıza değer katan; onların gelişmesine katkı sağlayan çalışmalar yapmak ve bu doğrultuda hizmet sunmaktır. Yaptığımız ve yapmayı planladığımızı her türlü çalışmada insanımızı düşünüyoruz. Gelişimin ve değişimin muhakkak olduğunun bilincinde olarak evlatlarımızı gelecek çağa hazırlamak için her türlü hizmeti ve yapıyı inşa etmeye kararlıyız. Bu sebeplerden dolayı bakım ve onarımı tamamlanan İsmetpaşa parkımızda bulunan yapıyı da tadilat çalışmasından geçirip kalkınmaya küçük bir yatırım olarak kazandırmayı planladık.” dedi.

Başkan Gazi Şahin, Elmadağ’ın eğitim kültür faaliyetleriyle adından söz ettirir bir ilçe olması için imkanlar dahilinde her türlü çalışmayı yapacaklarını ifade etti.

Kültür ve Sanat Evi EKSED’le İşbirliği İçerisinde Olacak

İsmetpaşa Parkında hizmete hazır durumda bulunan Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’nin EKSED (Elmadağ Kültür Sanat ve Eğitim Derneği) işbirliği ile çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapacağı bilgisi verildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr