T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Eğitimde Gönül Birliği

 

Elmadağ’da görev yapan idarecilerden “Eğitime Tam Destek” ziyareti.

Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, belediye başkanı Gazi Şahin ve ilçe milli eğitim müdürü Saim Kuş,  Namık Kemal İlköğretim Okulu’na bir ziyarette bulunarak okul müdürü Güner Şahin, okul öğretmenleri ve öğrencilerle sohbet ettiler.

Ziyarette okulun ve eğitimin önemine değinen ilçe milli eğitim müdürü Saim Kuş Elmadağ’ın eğitim kalitesi olarak Ankara’nın öncü ilçelerinden biri olacağını bu doğrultuda herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ise “Eğitimde kalitenin artması için yapılması gerekenleri sadece üzerine vazife olanlar yapmamalı bu iş gönül işidir. Eğitim çok önemli kavramdır. Parlak bir gelecek için eğitime herkes destek olmalıdır. Ben buradan çağrıda bulunmak istiyorum. Hayırseverlerin desteğine her zaman açık olduğumuzu belirtmek istiyorum. Eğitime sağlanan katkı kesinlikle boşa gitmez.”dedi.

Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek ise el birliğiyle, gönül birliğiyle, öğrencilerimize destekle, eğitim için sağlam bir alt yapı oluşturmuş oluruz. Hedefimiz bu olmalıdır. İfadelerine yer verdi.

Yöneticilerin eğitim üzerine konuşmalarının ardından hep birlikte sınıflar gezildi. Sınıfları gezen idareciler anasınıfını ziyaret ederek küçüklerin oyunlarına iştirak ettiler.

Gazi Şahin Anasınıfı Öğrencileriyle Sohbet etti. Öğrencilerin Oyunlarına Katılarak Onları Sevindirdi.

Anasınıfı öğrencilerinin dersliklerine giren idareciler öğrencilerle sohbet ederek öğrencilerin oyunlarına katıldılar. Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin miniklerin oyun hamuru ile meşguliyetlerini görünce küçük öğrencilerin yanlarına oturarak sohbet etti.

Anasınıfı öğrencilerinin ileriye yönelik mesleklerini soran ve meslek üzerine sorduğu soruya net cevaplar alan Başkan Gazi Şahin,”Öğrencilerimiz hedeflerini tayin etmiş. Eğitim başlamıştır. Hedef doğrultusunda ilerleme nitelikli eğitimin başlangıcıdır. Öğrencilerimizi ve öğretmen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum,” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr