T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’e Yerel İdarecilerden Ziyaret

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret eden Mamak Muhtarlar Derneği ve Türkiye Muhtarlar Derneği Elmadağlı vatandaşlara mesaj ilettiler.

Gazi Şahin’le geçmiş dönemdeki belediye başkanlığında karşılıklı fikir ve hedef paylaşımı yaparak çok uyumlu bir çalışma içerisinde olduklarını hizmet adına önemli süreçlerin başlangıcını sağlayarak güzel bir çalışma içerisinde olduklarını ileten Mamak Muhtarlar Derneği Üyeleri Gazi Şahin’in Elmadağlı vatandaşlar için büyük bir artı olduğunu söylediler.

Kalabalık bir heyetle ziyareti gerçekleştiren muhtarlar eski günleri yâd ederek hoş sohbette bulundular.

Gazi Şahin, Elmadağ’a Değer Katıyor ve Katmaya Devam Edecek

Gazi Şahin’in çalışma prensibi hakkında deneyimlerini aktaran Mamak Muhtarlar Derneği Başkanı Hulusi Güngören şöyle konuştu.” Gazi Şahin ileriye yönelik muhakeme potansiyeli yüksek, birebir ilişkilerde dürüstlüğe önem veren büyük projelerin insanıdır. Düşünce olarak kalkınma temelli bir fikir yapısına sahiptir. Kısaca şunu söylemek isterim. Gazi Şahin’in Elmadağ’a neler kattığına hepimiz şahit olacağız. Elmadağ’da ki hareketlenme hissediliyor” diye ifadede bulundu.

Elmadağ için Başkan Gazi Şahin’in tesadüf olmadığını Elmadağ’da gelişimin ismi olduğunu bu görev amacıyla burada bulunduğunu aktaran Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı Ömer Yorulmaz şunları aktardı.” Gazi Şahin ve ekibinin çalışma prensibi hakkında bilgimiz var. Çok faydalı projeler çıkaracağı kanaati içerisindeyim.” İfadelerine yer verdi.

Başkan Gazi Şahin’e vefa örneği gösteren dostlarının sayılmayacak kadar fazla olduğunu aktaran Mamak Muhtarlar Derneği başkanı Hulusi Güngören ve dernek üyeleri İsmail Kılıç, Hüseyin Yıldız, Halit Demir, Seher Erdem, Zekai Özkan ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu başkan yardımcısı Ömer Yorulmaz ziyaretin amacına uygun bir şekilde dostane ilişkilere fayda sağladığını belirterek Elmadağ’dan ayrıldılar.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr