T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Paslı Trafolara Son

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ’ın makûs tarihine son vermeye kararlı. Bu doğrultuda farklı çalışmalarına devam eden Başkan Şahin, Elmadağ’ımız çiçek gibi olacak dedi.

Başkan Gazi Şahin, Elmadağ için yapılması gerekenleri bir bir yapmaya devam ediyor. Belediyenin sorumluluğu altındaki alt yapı ve yol çalışmaları devam ederken Ankara’nın doğuya açılan kapısının hoş görünümlü şirin bir ilçe haline dönüştürülmesi için program dahilinde çalışmaların ara verilmeksizin devam edeceği bildirildi.

Elmadağ ilçesinin Ankara’yı temsil eden ilçelerden biri olduğunu ifade eden Başkan Gazi Şahin, Ankara’mıza gelen vatandaşların Ankara’nın kültürel tarihi yapısıyla karşılanması için ilçemizdeki Elektrik trafolarını sanat estetiği gözeterek ‘Ankara Evi’ şeklinde boyandığını söyledi.

‘Ankara Evi’ motifli elektrik trafolarının Elmadağ’ın göze yansıyan çehresini değiştirmede önemli bir çalışma olduğunu ifade eden Başkan Şahin, “Parklarımız düzenleniyor, yollarımız bakıma alınıyor kaldırımlarımız artık daha kullanışlı. Bu tür çalışmalar devam edecek ben vatandaşlarımızdan destek ve nitelikli hizmet için sabırlı olmalarının temenni ediyorum” dedi.

Elmadağ’daki elektrik trafolarının boyama işlemlerinin devam ettiği bilgisi verilirken, vatandaşların bu hizmetten oldukça memnun oldukları belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr