T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Belediye Eski Başkanının Mutlu Günü

 

Elmadağ eski belediye başkanlarından Şevket Kurusakız’ın oğlu Mert Kurusakız dünya evine girdi.

Elmadağ ilçesinin eski belediye başkanlarından Şevket Kurusakız’ın (1983 – 1989 yılları arası belediye başkanı) oğlu Mert Kurusakız, Elmadağ’da bijuteri üzerine esnaflık yapan Tuğba Kumaş ile hayatını birleştirdi. Düğün merasiminde  belediye başkanı Gazi Şahin’le eski belediye başkanı Şevket Kurusakız bir süre sohbet etti. Başkanların sohbetine ilçe kaymakamı Ejder sarıçiçek’te katılarak Elmadağ’ın dününü ve bugünü değerlendirdiler.

Elmadağ’ın Dünü ve Bugünü değerlendirildi

Hizmet yetkisini almış belediye başkanlarının görüşmesi Elmadağ’ın ileriye yönelik seyri açısından önemli olduğu değerlendirildi. Başkan Gazi Şahin ve eski belediye başkanı Şevket Kurusakız nikâh kıyılma işlemine kadar sohbetlerini sürdürdüler.

Mutlu Günün Şahidi Ejder Sarıçiçek Oldu

Çiftlerin düğün merasimi Lalahan Askeri Sosyal tesislerinde gerçekleşti. Düğün törenine birçok davetli katılırken çiftlerin nikâhını Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin kıydı. Mutlu çiftlerin nikâhında hazır bulunan Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, mutlu anın yansıyan karesinde şahit olarak belirdi.

Başkan Gazi Şahin, çiftlerin nikâhını kıydıktan sonra çiftlere ilçe Kaymakamı Ejder Sarıçiçek’le birlikte ömür boyu mutluluklar diledi. Genç çiftlerin düğün töreni mutlu bir şekilde başladı mutlu bir şekilde sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr