T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Çalışmaları İnceledi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, ilçe içerisinde sona eren ve devam eden çalışmaları takip ederek çalışmalar hakkında eksik gördüğü hususların tamamlanması talimatını verdi.

Elmadağ’da çalışması tamamlanmış ve hizmet vermeye başlamış yapıları inceleyen Başkan Gazi Şahin,  çalışmalar hakkında konunun uzmanları tarafından bilgilendirildi.

Başkan Şahin, biten çalışmalarda eksik gördüğü ve de ilave edilmesinin kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda uygun olduğu özelliklerin en kısa sürede yapılması talimatını verdi.

Başkan Şahin’den Elmadağ Kültür ve Sanat Evi’ne Yoğun İlgi

Sona eren çalışmalar arasından Elmadağ Kültür ve Sanat Evi’ne yoğun ilgi gösteren Başkan Gazi Şahin, park içerisinde bulunan yapının, çevre düzen ve tasarımını inceleyerek özellikle bakımı konusunda park görevlilerinin daha dikkatli olması gerektiğini belirtti.

Hizmet vermeye başlayan ve çeşitli aktivitelerin merkezi konumunda olması planlanan yapının halkı kültür ve sanata doyurması gerektiğini ifade eden Başkan Gazi Şahin şöyle konuştu:  Elmadağ Kültür ve Sanat Evi sanatımıza değerlerimize sahip çıkacak önemli bir merkez haline dönüşecektir. Burada çeşitli kurslar düzenlenecek ve burası özellikle gençlerimizin gelişimine ve ufkuna katkı sağlayacak sanat adına bir çok çalışmanın merkezi durumunda olacaktır.

Kültür ve sanat evinin Elmadağ Kültür ve Sanat Derneği ile  (EKSED) kültür merkezi olacağını söyleyen Başkan Şahin, EKSED yöneticileri ile sohbet ederek,  ileriye yönelik açılması gereken kurslar hakkında bilgi aldı.

Başkan Gazi Şahin, “Kış öncesi süregelen çalışmalar hızlanmıştır.”

Devam eden çalışmaları da inceleyen Başkan Gazi Şahin yol bakım ve tamir çalışmalarının devam ettiğini kış öncesi bu tür işlerin hız kazandığını Elmadağ merkez,  Hasanoğlan ve Yeşildere mahallelerinde bir çok bozuk yolun tamir edildiği ifade etti.

Şahin, trafoların boyama işleminin devam ettiği bilgisini de verirken Elmadağ’ı güzelleştirecek çevre düzenlemesine yönelik faaliyetlerin olacağını söyledi.

Elmadağ için çalışmaların sona ermeyeceğini biten bir çalışmanın yerine hemen yeni bir çalışma başladığını ifade etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr