T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Tanık’tan Şahin’e Komşuluk Ziyareti

 

Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık Elmadağ’da Şahin’le görüştü. Tanık, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret etti.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, kendisini ziyaret eden Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık’ı ev sahibi olarak çok dostane karşıladı. Karşılıklı selamlaşma ve iyi niyet temennilerinin iletilmesinden sonra Gazi Şahin, Bülent Tanık’la makamında sohbet etti.
 
Sohbette Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık belediye başkanları arasındaki ziyaretlerin diyalogları geliştireceğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti. “Yerel yöneticiler olarak aynı işi yapıyoruz. Milletin seçimiyle belediye başkanlığı görevini ifa ediyoruz. Meslektaşımı ziyaret etmek güzel bir duygu” dedi. Tanık, Gazi Şahin’in Mamak belediye başkanı olduğu dönemde Çankaya ile komşu olduklarını hatırlattı ve komşuluk ilişkilerinin Elmadağ içinde devam ettiğini belirtti.

Çankaya Belediye Başkanını misafir eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları aktardı.  “Konuk belediye başkanının ziyareti bizi çok mutlu etti. Biz komşu iki belediyeyiz devamlı dirsek teması halindeyiz. Komşuların ilişkileri hep iyi olmalıdır.” dedi.  

Başkan Gazi Şahin, misafir ettiği Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık’a Elmadağ’ın yöresel yemeği Tirid ikram etti. İki belediye başkanı bir süre yemekte sohbet etti. Yemekten sonra Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, misafirperverliğinden dolayı Başkan Gazi Şahin’e teşekkür ederek Elmadağ’dan ayrıldı.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr