T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gelişen Elmadağ Büyüyen Emniyet

 

Elmadağ Emniyeti; Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediyesi, özel bir banka ve vatandaşın girişimiyle yeni araçlarına kavuştu.

Elmadağ İlçesinin metropol ilçe olarak kabul edilmesi, Hasanoğlan ve Yeşildere Beldelerinin Elmadağ Belediyesi’ne katılmasıyla birlikte bir değişim ve gelişim süreci içerisine giren Elmadağ ilçesinin ihtiyaçlarına talep vermek maksadıyla yapılan çalışmalar hizmet noktasında da süratlendi.

Elmadağ’ın gelişimine katkı sağlamak ve ilçenin gözde mekânlardan biri olması için her türlü imkanı değerlendirme aşamasında yoğun çaba sarf eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Hasanoğlan Mahallesi’nde kullanılmayan belediye yemekhanesini Emniyete tahsis ettikten sonra şimdi de kaymakamlık, özel bir banka ve vatandaşlarla el birliğiyle Elmadağ Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen iki yeni araçta da pay sahibi oldu.

El birliğiyle emniyet bünyesine katılan iki aracın vatandaşların güven duygusunu arttırdığını ifade eden Elmadağ Emniyet Müdürü Aslanoğlu şunları kaydetti: Elmadağ bir atılım süreci içerisindedir. İlçemize sahip çıkan yöneticilerimize vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şunu da belirtmek isterim. Büyüyen Elmadağ’a bir trafik aracı bir resmi polis aracı ve bir sivil araç olmak üzere üç araca daha ihtiyaç duymaktadır.

Emniyete tahsis edilen iki yeni aracın teslimi sırasında kurban kesildi. Kesilen kurbanın etlerinin zor durumdaki vatandaşlara paylaştırılacağı belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr