T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Teknik İşler Tek Merkezli

 

Elmadağ Belediyesi’ne ait garajın Samsun Karayolu’na destek olmak amacıyla yıkılmasından sonra garaj ve kademe işleri tek çatı altında toplandı.

Elmadağ Belediyesi’ne ait garajın yıkımının gerçekleşmesinden sonra garaj ve kademe işlerinin yapılacağı binanın tadilatı tamamlanarak farklı bölmelere ayrıldı.

Kademe binasındaki çalışmaları ve kademe binasının bulunduğu noktadaki çevre düzenlemesini Fen İşleri yetkilileriyle kontrol eden Başkan Gazi Şahin, bu uygulamayla tek merkezli yapılan işlerin birbirlerini destekleyici unsurunun ön plana çıkacağını böylece işlerin mümkün olduğu ölçüde hızlanacağını ifade etti.

Çevre Düzenlemesi de Yapılacak

Yapılan çalışmaları tek tek inceleyen Başkan Şahin, kademe binası içerinde teknik işlerin sorunsuz bir şekilde çalışması için her türlü ayrıntının düşünüldüğünü kademe binası içerisinde bulunan marangozhaneden tamirhaneye bakım işlerinden boya işlerine kadar bir çok işin birbirini destekleyecek şekilde tasarlandığını belirtti.

Kademe binasındaki revizyonla birlikte çevre düzenlemesinin de yapıldığını söyleyen Şahin, “ Burası artık bir yerleşke oldu. Kademe binasının olduğu bu yerleşkeye bir nebzede olsun belediye binamızın üretim tesisi diyebiliriz.” dedi.

Belediye İşçileri Yeni Düzenlemeden Memnun

Belediye işlerinin tek merkezli bir şekilde yürütülmesinden dolayı çalışmalarında kolaylık oluşacağını,  zaman kaybının engelleneceğini ifade eden belediye çalışanları yerleşke zihniyetiyle yapılan bu düzenlemenin herkes için faydalı olacağını belirttiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr