T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Sağlıklı Pazarlar

 

Elmadağ Belediyesi fen işleri ekipleri kış öncesi pazarlarda revizyona çalışması başlattı.

Elmadağ Belediyesi’nin “nitelikli ve sağlıklı hizmet”  anlayışı doğrultusundaki çalışmalar devam ediyor.  Bu anlayış doğrultusunda Elmadağ’da bulunan cumartesi pazarı tamir ve bakımdan geçirildi.

Pazar esnafının ve vatandaşların taleplerini değerlendiren ekipler, cumartesi pazarının tuvaletlerini yenileyerek hizmete açtı. Aydınlatma problemini daha önceden halleden ekipler kış mevsiminin yaklaşmasıyla balıkçılar için kapalı bir yer oluşturdu.

Balıkçıların tezgâh açacağı noktaya musluk da yapan ekipler, Başkan Gazi Şahin’in “Nitelikli hizmet sağlık koşulları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır” sözünü hatırlatarak çalıştıklarını belirttiler.

Pazarlar Devamlı Denetimde

Birçok çalışmanın yapıldığı pazar yerinin devamlı denetim altında olduğunu belirten zabıta ekipleri vatandaşların şikâyetlerine anında müdahalede bulunduklarını belirttiler. Pazar yeri kurulduktan sonra pazar yeri dağılana kadar devamlı pazar içerisinde dolaştıklarını ifade eden zabıta ekipleri, herhangi bir soruna karşı anında müdahalede bulunduklarını ifade ettiler.

Pazar yerinin temiz kalmasına çok önem verdiklerini belirten zabıta ekipleri, esnaf- vatandaş ve belediye çalışanlarının uyum içerisinde olduklarını belirttiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr