T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Sanatla Gelen Birliktelik

 

Elmadağ’da; İlçe protokolü, belediye meclis üyeleri, hâkim ve savcılar, eğitimciler, kültür sanat derneği üyeleri, bankacılar, müdürler, Elmadağ Belediyesi’nin tadilattan geçirdiği Kültür Sanat Evi’nde bir araya geldiler.

Elmadağ Kültür Sanat ve Eğitim Derneği (EKSED) Elmadağ Belediyesi’nin kendisine tahsis ettiği Kültür ve Sanat Evi’ne taşınmasıyla birlikte Elmadağ Protokolü ve davetlilere “Teşekkür Organizasyonu” tertip etti.

Organizasyonda Konuşan EKSED Türk Müziği Topluluğu Şefi Bülent Koç, “Bizi destekleyen ve hiçbir zaman yardımını esirgemeyen Başkanımız Gazi Şahin’e öncelikle teşekkür ediyorum.”dedi.

Davete katılan tüm misafirlerden de desteklerinin devamını isteyen Koç, Elmadağ için kültürlü sanatlı günler başlıyor diyerek basın mensuplarına şöyle konuştu: Yeni binamızda kurslarımıza devam edeceğiz. Yeni kurslar açacağız belediye başkanımız Gazi Şahin’in de söylediği gibi sürekli kalkınmayı eğitimle kültürle hep beraber yapacağız.

Nostaljik Havanın Hakim Olduğu Gecede Birlikteliğin Samimiyeti Ön Plana Çıktı

Kültür sanat organizasyonuna Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Cumhuriyet Savcısı Erdal Demir ve bir çok kültür sanat sevdalısı katıldı.

Yemekli davette, Türk sanat ve halk müziğiyle nostaljik bir an yaşayan davetlilerin beraberlik duygusu ile sergiledikleri samimi davranışlar gözlerden kaçmadı.

Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek’ten Jest

Eşleriyle birlikte davete katılan misafirler, sanat ve halk müziğinin ezgileri arasında hoş vakit geçirdiler. Davetin ilerleyen saatlerinde Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, masasında bulunan mesai arkadaşlarının çaylarını kendi elleriyle tazeledi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr