T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Haltercilerden Gazi Şahin’e Ziyaret

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i halterciler ziyaret etti. Çeşitli organizasyonlarda derece elde eden halterciler, spora desteklerinden dolayı Başkan Gazi Şahin’e teşekkür ettiler.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i ziyaret eden Milli halterciler Gülbeyi Akti ve Hilmi Gazi Şahin, Başkan Gazi Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Haltercilerden Hilmi Gazi Şahin, 2004 yılında Bulgaristan’dan Türkiye’ye yerleştiğini, Ankara’nın Mamak ilçesindeyken Dönemin Belediye Başkanı Gazi Şahin’le tanıştığını söyledi. Halterci Hilmi Gazi Şahin, Bulgaristan’da iken adının Hristo Hristov olduğunu, Başkan Gazi Şahin’le tanıştıktan sonra kendisine her konuda sağladığı desteklerden dolayı adını Hilmi Gazi Şahin olarak değiştirdiğini ifade etti.

Halterci Gazi Şahin’den Başkan Gazi Şahin’e Teşekkür

Halterci Hilmi Gazi Şahin, 2009 yılındaki Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda dördüncü (4) olduğunu Türkiye şampiyonluklarının bulunduğunu aktardı. Halterci Şahin, Başkan Şahin’e desteklerinden dolayı çok teşekkür ettiğini ifade etti.

Spora Destekle Başarı Sürekli Olur

Halter sporuna gönül veren bir diğer milli sporcu olan Gülbeyi Akti ise halter sporunu çok sevdiğini bu spor dalında sağladığı başarıların kendisini hırslandırdığını söyledi. Gülbeyi Akti,  katıldığı birçok organizasyonda başarı sağladığını Milli Halterci Halil Mutlu’nun kendisini veliaht olarak gösterdiğini belirtti. Gençler Avrupa ve Dünya şampiyonluğunu, Büyükler Akdeniz Olimpiyatları şampiyonluğunda ve Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda şampiyonluklar ve dereceler yaptığını ifade eden Milli Halterci Gülbeyi Akti,” Sporcuyu anlayan ve sporcuya destek olan herkes bizim en iyi dostumuzdur. Spora destekle başarı sürekli olur. Spora desteğini esirgemeyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e bende teşekkür ediyorum.” İfadesinden bulundu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr