T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Belediye Meclisi Uyum İçerisinde

 

Elmadağ Belediyesi, Belediye meclisi uyum içerisinde çalışıp Elmadağ’ın geleceğini hazırlıyor.

Ayda bir kez toplanan Elmadağ Belediyesi, belediye meclisi bugüne kadar birçok karar aldı. Meclis oturumlarında öncelikli olarak sorunları çözme gayreti içerisinde olduklarını söyleyen Başkan Gazi Şahin, proje ve sorunlarla birlikte halkın taleplerine yönelik de kararların alındığını ifade etti.

Gazi Şahin,”Belediye Meclisimiz Çok Uyumlu, Gelecek İçin Çalışıyor.”

Başkan Gazi Şahin, Belediye meclisinin oy çokluğuyla değil oy birliğiyle kararları aldığını, Elmadağ için birlikteliğin oluştuğunu, belediye meclisindeki bu birlikteliğin halka yansıdığını söyledi. Bu beraberlikle Elmadağ belediyesinin önceden var olan 418 davasının 118’e indiğini, uyumlu bir çalışma süreceği içerisinde olduklarını ve kimseyi incitmeden çalıştıklarını söyledi.

Belediye Meclisi 8 Ayda 279 Adet Karar Aldı

Belediye meclisinin Nisan ayında yaptığı ilk oturumundan Kasım ayında yaptığı son oturumuna kadar (8 aylık süreçte) toplamda 279 karar aldığını ifade eden Başkan Gazi Şahin, önceki 5 yıllık süreçte alınan karar sayısının 390 olduğunu ifade etti. Başkan Şahin, kısa sürede bu kadar çok karar alınmasını Elmadağ için çok olumlu bir süreç olduğunu vurguladı.


Büyük Sanayi Hazırlıkları Hızlandı

Elmadağ’ın geleceğini inşa ettiklerini vurgulayan Başkan Gazi Şahin, Elmadağ’ın çehresini değiştirecek projelerle ilgili çalışmaların devam ettiğini, nitelikli hizmetin nitelikli sonuçlar doğuracağını,  Büyük Sanayi Projesi’nin ilgili yerlerden onay aldığını Büyükşehir Belediyesi’ndeki askı sürecinin tamamlandığını belirtti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr