T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’a Sportif Aktivite

 

Elmadağ Belediyesi’nin, Elmadağlı gençleri sanata ve spora yönlendirme çalışmaları devam ediyor.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in ileriye yönelik projeleri arasında önemli yer tutan kültür – sanat ve spor merkezleri çalışmaları devam ediyor.

Elmadağ’a bir kültür merkezi kazandıran Başkan Gazi Şahin, Elmadağ sınırları içerisindeki halı saha sayısına ilavede bulundu. Elmadağlı vatandaşların, gençlerin, öğrencilerin taleplerini değerlendiren Gazi Şahin verdiği sözleri sırası geldikçe yerine getirme gayreti içerisinde yoğun çaba sarf edeceğini vurguladı.
 
Gazi Şahin,”Bu halı saha bizim için ısınma çalışmasıdır.”

Yenice Mahallesi, İnönü caddesi üzerinde bulunan kullanılmayacak kadar deforme edilmiş alanın bakımının yapılmaya başlandığını ve akabinde sentetik halı ile modern bir yapıya dönüşeceğini ifade eden Başkan Gazi Şahin,” Elmadağ’a bu ve benzeri çok çalışma yapılacaktır. Sportif bir terim kullanmak gerekirse bu çalışma bizim için ısınma çalışması olacaktır. Sadece spora yönelik konuşmuyorum tüm projelerimize yönelik olarak konuşuyorum. Elmadağ’a her anlamda değer katacağız.” Dedi.

Hizmet Binası Çevresi Komple Değişecek

Belediye hizmet binası çevresinde bulunan tamirhane ve atölyelerin kaldırılacağı ve yine hizmet binası yanındaki parkın bakıma gireceğini de anlatan Başkan Gazi Şahin, hizmet binasını çevreleyen duvarın boyandığını, Elmadağ’daki değişimin gözle görünür hale büründüğünü söyledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr