T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’ın Ulaşım sorunu, sorun olmaktan çıkıyor.

 
Ankara’nın güzide ilçelerinden olan Elmadağ Belediyesi’nin ilçe içi ve Ankara arası ulaşım sorunu Büyükşehir Belediyesi Trafik Daire Başkanı Ender KAPLAN’ın ev sahipliğini üstlendiği toplantıda çözüm aşamasına getirildi. Elmadağ Belediyesi’nin yeni başkanı Gazi ŞAHİN “Elmadağ’a hizmet için geldik ve hizmetlerimizi tüm Elmadağlı hemşerilerimizin daha rahat etmesini için yapacağız, Elmadağlı hemşerilerimizin memnun etmek bizim en büyük hedefimiz” dedi.
                                       
Ulaştırma Komisyonu Daire Başkanlığı  toplantı salonunda 16 nisanda yapılan görüşmelere,Büyükşehir Belediyesi Trafik Daire Başkanı Ender Kaplan, Elmadağ Belediyesi Başkanı Gazi ŞAHİN, Belediye meclis üyeleri, hukuk ve esnaf komisyonları başkanları katıldı. Toplantıda söz alan Gazi ŞAHİN “ Problemlerin çözümü için yapılabilecekleri sıralarken; Elmadağ’da sorun olması muhtemel konuların ve sorun olarak çözüm bekleyin konuların çözüm aşamasında Elmadağlı hemşerilerimizle el ele çalışacağız ” dedi.
Gazi ŞAHİN çözüm için geldiklerini belirtti ve konuşmasına devam etti. “halkla her konuda fikir alışverişi içerisinde olacağız, yapılması gerekenler zamanında ve itinalı bir şekilde yapılacaktır” dedi.
 
Toplantı da Elmadağ’ın ilçe içi taşımacılık hatları belirlendi ve bu hatlarda servise başlanılması kararı alındı. Elmadağ Ankara arası ulaşım aksaklıkları görüşüldü  kısa ve uzun yol mesafe tarifelerine geçiş hakkında Büyükşehir Belediyesi Trafik daire başkanlığına öneri sunuldu.
 
Ayrıca Elmadağ’a yeni bağlanan Hasanoğlan’ın ulaşımla ilgili uzun süredir imzalanmayan sözleşmeleri imzalandı. Hasanoğlan Elmadağ arası ulaşım sorunları görüşüldü ve bu sorunlara çözüm getirildi.
 
Son olarak ise uzun süredir sorunlarına çözüm bekleyen Özel Yenikuşak Servis taşımacılarının sözleşmeleri imzalandı.
 
Görüşlerini aldığımız Gazi ŞAHİN,  Tüm sorunlara, ekip ruhu anlayışıyla tam kadro çözüm arayacaklarını, kritik kelimenin çözüm olduğunu  söyledi. ŞAHİN “ çözüm kelimesi bizim ulaşmak istediğimiz bir kelimedir. Bu kelimeye yani “çözüme”, değerli desteklerini  esirgemeyen Elmadağ halkı ile ulaşacaklarını belirtti.
http://www.elmadagmedya.com/

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr