T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Öğretmenlere Organizasyon Ödülü

 

Elmadağ Belediyesi çeşitli organizasyonlarda başarı sağlayan ve sorunsuz bir şekilde organizasyonların tamamlanması konusunda yoğun çaba sarf eden öğretmenlere çeşitli hediyeler takdim ederek teşekkür yemeği verdi.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, resmi bayramların organizasyonlarını sorunsuz ve güzel bir şekilde tamamlayan eğitimcilere çeşitli hediyeler sundu. Yaklaşık 60 eğitim gönüllüsünün katıldığı davette sohbet konusu Elmadağ’ın eğitim seviyesinin arttırılması oldu.

Başkan Şahin, eğitimcilerin özellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma törenlerindeki performanslarından dolayı verdiği yemeğe Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, okul müdürleri ve çok sayıda öğretmen katıldı.

Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek ve Başkan Gazi Şahin, eğitim gönüllüsü öğretmenlere çeşitli hediyelerin yanı sıra üstün başarılarının devamının temenni ederek takdirname de verdiler.

Öğretmenlerin sorunsuz gerçekleştirdikleri ve alkış aldıkları organizasyonlarla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Gazi Şahin,” Öğretmenlerimizin bu tür organizasyonlarda sergiledikleri performans ve bu performansı öğrencilere yansıtması bizi sevindiriyor. Öğrencilerimizin her konuda emin ellerde yetişmesi mutluluğumuzu ikiye katlıyor.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr