T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Araçlar İhtiyaçlara Cevap Verecek

 

Elmadağ Belediyesi elde bulunan iş makineleri, çevre temizlik aracı, cenaze aracı ve çeşitli hizmetlerde kullanılacak olan araçları bakımdan geçiriyor.

Elmadağ Belediyesi araç filosu bakıma giriyor. Elmadağ Belediye başkanı Gazi Şahin, belediye bünyesinde çalışmalarına yoğun şekilde devam eden araçların bakıma gireceğini belirtti.

Başkan Gazi Şahin, rutin aralıklarla araçların bakımdan geçirileceğini böylelikle elde bulunan araçların uzun ömürlü olacağı, devlet malına sonuna kadar sahip çıkılacağını vurguladı.

Gazi Şahin, “Eldeki Araçlar İyi Değerlendirilmeli”

Hizmet noktasında çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Başkan Gazi Şahin, çalışmaların hızının kesilmemesi için araçların bakımlarının periyodik aralıklarla yapılmasının önemine değindi.

Başkan Şahin,  “Elde bulunan araçlar iyi değerlendirilmeli, bu araçlar korunmalı teknik sorunları giderilmeli,ihtiyaç olduğunda yeni araçlarla araç filosu desteklenmelidir.” dedi

Araçların revizyonlarının çevre temizlik araçlarıyla başlandığı bilgisi verildi. Şu ana kadar 9 (Dokuz) aracın komple bakımının yapıldığı söylendi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr