T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Sanayi Asfaltına Kavuşuyor

 

Elmadağ sanayisi asfaltına kavuşuyor. Büyükşehir Belediyesi ve Elmadağ Belediyesi iş birliği ile yapılan çalışma neticesinde kış öncesinde sanayi yolları asfaltlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi ve Elmadağ Belediyesi’nin ortaklaşa çalışması neticesinde Elmadağ sanayisinin geleceği oluşturuluyor. Kış öncesi asfaltlanan yollarla birlikte Elmadağ sanayisinin yol probleminin sona ereceği bilgisi verildi.

Asfalt çalışmalarına başlandığını ifade eden yetkililer, sanayi bölgesi için vazgeçilmezlerden olan ve ağır vasıta araçlarının sıklıkla kullandığı sanayi yolunun modern bir görüntüye bürüneceğini ifade ederek, asfaltlanan yollarla birlikte sanayicilerin daha verimli bir şekilde üretimlerini gerçekleştirecekleri ve ulaşım sorunlarının minimuma ineceği bilgisini verdiler.

Gazi Şahin,”Elmadağ sanayisiyle anılacak”

Sanayi yollarının asfaltlanmasıyla birlikte sanayicilerin rahata ereceklerini ifade eden Başkan Gazi Şahin, sanayi ile ilgili projelerinin son aşamada olduğu yasalar çerçevesinde gerekli düzenlemelerin yapıldığını söyledi.

Başkan Şahin, Büyük sanayi ve küçük sanayi projeleri ile ilgili çalışmaların devam ettiğini, Büyük Sanayi projesinin son aşamada olduğunu ifade etti. Şahin, Elmadağ’ın sanayisiyle anılacağını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: Elmadağ’ımızı bir eğitim kültür ve sanayi şehri yapacağız. Çalışmalarımızdaki, projelerimizdeki temel düşüncemiz ve hedefimiz ilçemizin her yönden gelişimini sağlamaktır. Biz bu hedef doğrultusunda ilgili kurum ve kuruluşlarla devamlı istişare içerisindeyiz.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr