T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Halk Ekmek’ten Başkan Şahin’e Tebrik Ziyareti

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Genel müdürü Ali İLKBAHAR,  Elmadağ’a gelerek Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN’i makamında ziyaret etti. Halk Ekmek Fabrikası Genel müdürü Ali İLKBAHAR Başkan ŞAHİN’i kutlayarak  Başarılarının devamını diledi.
 
Elmadağ Belediyesi, Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN’e Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İLKBAHAR tebrik ziyaretinde bulundu. 

Göreve geldiğinden beri her kesimin takdirini alma başarısını sağlayan Başkan ŞAHİN’e bir anlamlı ziyarette Halk Ekmek’in genel müdüründen geldi. Halk Ekmek Fabrikası Başkan’ı İLKBAHAR, Gazi ŞAHİN’i yeni görevi için tebrik etti.

Sıcak ve hoş bir ifadeyle tebriği kabul eden Başkan ŞAHİN, Elmadağ halkı için elinden geleni yapacağını ifade ederek her ortamda Elmadağ halkı için çalışacağını belirtti.

Halk ekmeğin insan sağlığına ne kadar duyarlı olduğunu anlatan ŞAHİN, Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası’nda üretilen ve 200 gramlık ekmekte 40 gram fındığın bulunduğu ekmeği, çocukların gelişimine büyük katkı sağlayacağını bildiğini ve bu fındık ekmekten tüm Elmadağlı çocukların tüketmesi gerektiğini söyledi.

http://www.elmadagmedya.com/


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr