T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Bayramlaşmaya Yoğun İlgi

 

Elmadağ Kurban Bayramı coşkusunu yaşlısıyla, genciyle, memuruyla, yöneticisiyle, vatandaşıyla birlikte gönlünce yaşadı.

Elmadağ’da bayramın ikinci gününü bayramlaşmaya ayıran Elmadağlı protokol ve vatandaşlar güzel bir bayram geçirmenin mutluluğunu birbirleriyle bayramlaşarak yaşadılar.

Bayramlaşma programı Elmadağ Halk Eğitim Merkezi’nde başladı. Halk eğitim merkezinde hazır bulunan Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Cumhuriyet Savcısı Mustafa Yıldırım ve İlçe Emniyet Müdürü Adem Aslan; sivil toplum örgütü temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştılar.

Belediye’de Bayram Coşkusu Had Safhaya Çıktı

Elmadağ Halk Eğitim Merkezi’ndeki bayramlaşmanın ardından bayramlaşma programı Elmadağ Belediyesi Hizmet binasında Başkan Gazi Şahin’in ev sahipliğinde devam etti.

Belediye hizmet binasında vatandaşlar bayramlaşan Başkan Gazi Şahin, bayramların tüm sorunları, tüm dertleri dindirme özelliği olan özel bir gün olduğunu, bayramların tüm insanlarda aynı duyguları yaşatan güzel bir olduğunu söyledi.

Belediye hizmet binasında çocuklardan yaşlı vatandaşlara kadar bir çok vatandaşla bayramlaşan Başkan Gazi Şahin, yaşlılarımızla hoş sohbet ederken bir yandan da çocuklara hediyeler dağıttı.

Bayramlaşmada en çok dikkat çeken ziyaretçi ise belediye düğün salonunda dünya evine giren bir çiftin, Başkan Gazi Şahin’in bayramını kutlama maksadıyla düğün törenlerine ara vererek ziyarette bulunmaları oldu.

Başkan Gazi Şahin belediye hizmet binasında bayramlaşmanın ardından Hasanoğlan ek hizmet binası ve Yeşildere ek hizmet binalarında da halkla kucaklaşarak vatandaşlarla mutlu bir bayram geçirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr