T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
20 Yıllık Düş Gerçekleşti

 

Elmadağ’da Hasanoğlan Sanayi Bölgesi’nin 20 yıllık düşü gerçeğe döndü.Elmadağ Belediyesi’nin yoğun girişimleri Hasanoğlan bölgesinde bulunan sanayicilerin yüzünü güldürdü.

20 yıldır asfalt bekleyen Hasanoğlan Sanayi Bölgesi Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in yoğun çabaları neticesinde en büyük isteği olan asfaltına kavuştu.

20 yıl önce fabrikaların kurulduğu; 1996 yılında imar planlarının başladığı sanayi bölgesinin, plan dahilinde Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile asfaltlanması sanayicilerin yüzünü güldürdü.

Uzun yıllar asfalt bekleyen sanayiciler, bölgenin asfaltlanmasıyla hem zamandan tasarruf sağlayacaklarını hem de üretimlerinin artacaklarına dikkat çekerek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Gazi Şahin Asfalt Çalışmalarının Devamlı Takipçisi Oldu

Asfalt çalışmaları sona erene kadar asfalt çalışmalarının takipçisi olan Başkan Gazi Şahin, “Gelişmenin ve ilerlemenin simgesi yollardır. Yolların bakım ve tamiri herkesi ilgilendiren önemli bir mevzudur. Alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfalt ve yol çalışmaları devam edecektir.” dedi.

Hasanoğlan Sanayi Bölgesinin ve Hasanoğlan Belmak Sitesi’nin asfalt çalışmalarını günlük takip eden Başkan Şahin, “Hizmet etmeye karar verdik, hizmet için geldik. Tüm imkanlarımızla ilçemize değer katacağız.” İfadelerine yer verdi.

Gazi Şahin” Belmak Sitesi Sakinleri Asfaltınız Hayırlı Olsun”

Hasanoğlan Sanayi Bölgesi dışında 12 yıldır asfalt bekleyen Belmak Sitesi sakinleri asfaltlarına kavuştular.

Site sakinleri” Hasanoğlan'da önceki yönetimler döneminde defalarca söz alınmasına karşın bir türlü asfaltlanmayan 12 kilometrelik yolumuz 3 günlük çalışmanın ardından asfaltına kavuşmuştur.300 konutluk sitemizin yol sorununu çözen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e ne kadar teşekkür etsek azdır” diye görüş bildirdiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr