T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kırım’dan Elmadağ’a Uzanan Dost Eli

 

Kırım’ın Sudak belediye başkanı Andrey DEMENTİYEV ve iş adamlarınında bulunduğu Kalabalık bir heyet Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN’i Makamında ziyaret etti. Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN bu tür Ziyaretlerin hem dostluk açısından hem de Proje geliştirme  açısından çok faydalar getireceğine inandığını ifade etti.

Kırım’ın Sudak Belediye Başkanı Adrey DEMENTİYEV ve beraberindeki Sudak Belediye Başkan Yardımcları Emirsali ABLALİMAV, Tufyana VASİLİYEVA belediye başkanı danışmanı Hubedin Kurt BEDİNOV, Kırım – Tatar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ünver Sel  ve yardımcısı Necati Sezgen, Milletvekili ve iş adamı İsmail Abdurrahmanov, İş adamları İgor Paltasky. Ahmet Ahmetov’dan oluşan kalabalık bir heyetle Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Daha çok dostluk havasında geçen ziyaretin ağırlıklı noktası geleceğe yönelik atılacak adımlardaki fikir alışverişi oldu.
 
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN Ziyaretten çok memnun olduğunu söyleyerek dostlukla başlayan tüm ilişki ve işlerin güzel neticeler doğurduğunu belirtti.
Ziyaretin sonunda Gazi ŞAHİN gelen konuklara Ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Bu tür ilişkilerin devamının gelmesinin belediyecilik açısından  ve ortaklaşa fikir üretmede önemli olduğunu söyledi.

 Sudak Belediye Başkanı DEMENTİYEV ve beraberindeki ekip Elmadağ Belediye Başkan’ı ŞAHİN’le hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Gazi ŞAHİN’in Başarılar dileyerek Elmadağı’ndan ayrıldılar.

http://www.elmadagmedya.com/


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr