T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Evde Bakım Takdir Ediliyor

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in kaliteli hizmet adı altında sunduğu  “Evde Bakım” hizmeti halk tarafından çok sevildi. Elmadağlılar hizmetten çok memnun. Sağlık hizmet sonrası tedavi ve danışmanlık hizmeti yüzleri güldürüyor.

Üç haftadır Elmadağlılara evlerinde hizmet veren Evde Bakım Sağlık ekibi vatandaşların dertlerine derman oluyor. Evde Bakım Hizmeti neticesinde sağlıklarına kavuşan vatandaşlar Elmadağ Belediyesi santraline teşekkür telefonları açıyorlar.

Kaliteli Hizmetin yansımalarını konunun en iyi muhatabı Prof. Dr. Mehmet Cindoruk’la sinevizyon ortamında değerlendiren Başkan Gazi Şahin, Evde Bakım hizmetinin resmi rakamlarını, halkın isteklerini ve tepkilerini, konusunda uzman sağlık ekibi ve danışmanlarla birlikte değerlendirdi.

351 Hanede 430 Hasta Muayene Edildi

16 Kasım’dan bugüne kadar 430 hastanın muayene edildiği bilgisini Gazi Üniversitesi doktorlarından Prof. Dr. Mehmet Cindoruk’tan alan Başkan Gazi Şahin, “Benim ilgilendiğim esas konu muayene edilen hasta sayısı ölçüsünden ziyade kalite ve memnuniyetin ölçüsüdür. Halkımızın en temel haklarından biri olan sağlıklı yaşama hakkını kaliteli bir şekilde siz değerli hocalarımız sayesinde sağlanacağından ve bunun sürekli olacağından kuşkum yoktur. Nitelikli hizmet sözde değil özde olan hizmet kendini belli eder. Nitelikli hizmet anlayışınızdan dolayı, bu hizmette emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


Evde Bakım Hizmeti Ülke Genelinde İlgi Görmeye Başladı

Evde Bakım Sağlık Hizmetine Türkiye’de ilk başlatanın Gazi Şahin olduğunu hatırlatan Prof. Dr. Mehmet Cindoruk, “Kaliteli hizmet ülkede de yaygınlaşmaktadır. Birçok belediye Evde Bakım hizmeti ile ilgili araştırmalarda bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Gaziantep Belediyesi yakın zaman içerisinde bu hizmeti başlama düşüncesi içerisindedir.” Diye ifade de bulundu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr