T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İmkanlar Sunulursa Başarı Kaçınılmazdır

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in yakın zamanda hizmete açtığı ve İlköğretim öğrencilerinin ücretsiz faydalandığı halı sahada turnuva heyecanı yaşanıyor.

Elmadağ’da faaliyete geçen, gençlerin ve çocukların yoğun ilgi gösterdiği halı sahada futbol turnuvası heyecanı yaşanıyor. Başkan Gazi Şahin’in davetine vatandaşların ve spor sevdalıların ilgi göstermesinin ardından kaymakamlık, ilçe milli eğitim ve spor müdürlüğü de davete ilgi gösterdi.

Kaymakamlık nezdinde spor davetine riayet eden ilçe milli eğitim ve spor müdürlüğü Elmadağ’da İlk Öğretim okulları arasında geniş çaplı bir futbol turnuvası başlattı.

Futbol turnuvasına katılan 13 okulun ilk mücadeleleri başladı. Çekilen kuraların ardından gruplarını değerlendiren minik futbolcuların hepsi gruptan çıkma konusunda iddialı konuştu.

Elmadağ’da Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Değil

Üç gruptan oluşan ve 13 okulun katıldığı her şeyiyle gerçek bir Türkiye Ligi’ni andıran turnuvada ilk maç Namık Kemal İlköğretim Okulu ile Barut İlköğretim Okulu arasında oynandı. Turnuvayı minik futbolcuların aileleri ve arkadaşları dışında Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor kulübü teknik kadrosu da yakından takip etti.

Turnuva maçı ile ilgili bir değerlendirmede bulunan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,”İnsanımıza, gençlerimize, çocuklarımıza imkânlar sunulduğunda neler yapabileceklerini iyi biliyoruz. İmkânın sunulduğu, desteğin esirgenmediği her yerde ve her konu da başarı kaçınılmazdır. Bu bilimsel bir neticedir. Bizlerde bu neticeye dayanarak vatandaşlarımıza her türlü olanağı sağlayacağız. Elmadağ’da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Elimizden geleni yapma gayreti içerisindeyiz.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr