T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Gece Gündüz Çalışıyor

 

Elmadağ’da yıllardır asfaltlanmayan yerler asfaltına kavuşuyor. Elmadağlı vatandaşlar memnuniyetini Başkan Gazi Şahin ve belediye çalışanlarına sundukları sevgi, ikram ve teşekkürlerle ifade ediyorlar.

Elmadağ’da devam eden asfalt çalışmaları hız kesmeden yoğun bir şekilde devam ediyor. Yaz aylarından beri devam eden asfalt çalışmaları neticesinde yıllardır asfalt yüzü görmemiş bölgeler asfaltlandı.

Uzun bir süredir asfaltlanmayan bölgelerin asfaltlanması en çok vatandaşları ve o bölgelerde ticari hayatını sürdürmeye çalışan ticaret erbabını sevindirdi.

Başkan Şahin Asfalt Çalışmasını Gecenin İlerleyen Saatlerine Kadar Takip Etti

Asfalt çalışmalarının nitelikli bir şekilde gece gündüz devam ettiğini ifade eden Başkan Şahin” Söz verdiklerimizi yaparız, Yapamayacağımız hiçbir şeye söz vermeyiz. Halka hizmet noktası konusunda en önemli işlevimiz alt yapı ve yollar olmalıdır. Biz hem alt yapıyı hem yolların tamir bakım ve asfaltını hem de eğitim kültür- sanat ve sportif faaliyetleri aynı anda birbirini tamamlayacak şekil ve kalitede yapmaya çalışıyoruz. İlgili kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde Elmadağ’ımıza hizmet getiriyoruz.” dedi.

Başkan Şahin’e Teşekkür Davetleri

Alt yapısı tamamlanan bölgelerin asfaltlandığını ve asfalt çalışmalarının devam edeceği bilgisini veren Başkan Gazi Şahin,” Bildiğim kadarıyla toplamda 125 konutluk olan Alfa Kaya, Köyde Kent ve Kardelen sitelerinin yaklaşık 15 yıldır süren asfalt talepleri sona erdi. Vatandaşlarımız asfaltlarına kavuşmalarıyla mutlu olduklarını ifade ediyorlar. Vatandaşlarımızın mutluluğu en çok bizi sevindiriyor. Misafir sever vatandaşlarımızın teşekkür davetlerine zamanım el verdiği sürece katılmaya çalışıyorum. Ben buradan bize desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediyemize ve asfalt sözümüzün yerine getirilmesini sabırla bekleyen vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Elmadağ genelinde yol yapım ve asfalt çalışmalarının şartlar el verdiği sürece devam edeceği belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr