T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Tatlıca'dan TOKİ'ye Yol Açılıyor

 

Elmadağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Elmadağ TOKİ konutlarını Çamlık piknik bölgesine ve Tatlıca Mahallesi’ne bağlayacak yeni yol yapımı çalışmalarına başladı.

TOKİ ile Çamlık piknik bölgesi ve Tatlıca Mahallesi’ni birbirine bağlanması planı dahilinde başlatan çalışma yoğun bir şekilde devam ediyor. Yaklaşık 1 kilometre olması planlanan yolun hizmete açılması ile TOKİ de oturan vatandaşların ilçe içerisindeki ulaşımlarının kolaylaşacağı bildirdi.

Çetin kış koşulları başlamadan bitirilmesi planlanan çalışmanın ilçe içerisindeki ulaşımı kolaylaştıracağı vurgulandı.

Devam eden yol çalışmalarının şartlar elverdiği ölçüde devam edeceği bilgisini aktaran Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,”Yol çalışmalarımız yaz aylarından beri devam ediyor. Yolu olmayan yerlerimizi yollarına kavuştururken bakım ve asfalt bekleyen yollarımızın bakım ve asfaltlarını da yapıyoruz. Belediyemiz çok yönlü çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ediyor. Mücavir alanı geniş olan ilçemizin isteklerini karşılamakla yükümlüyüz. Her türlü çalışma plan dahilinde yapılacaktır.” Dedi.

Tatlıca Mahallesi’nden başlayan çalışmaların süratle devam ettiği ve kısa bir süre içerisinde Çamlık Piknik bölgesi ile Tatlıca Mahallesi’ni ve akabinde TOKİ Konutlarını birbirine bağlayacağı ulaşımda mesafe ve zaman tasarrufu sağlanacağı belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr