T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Davete İcabet

 

Elmadağ Belediye Başkan Gazi Şahin’in davetini reddetmeyen Talim Terbiye Kurulu Başkanı Merdan Turan, Teftiş Kurulu Başkanı Muzaffer Doğan, Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürü Ömer Balıbey, Ticaret-Turizm Genel Müdürü Muratbey Balta, İlk Öğretim Genel Müdürü, İbrahim Er ve Personel Genel Müdürü Necmettin Yalçın Elmadağ’da bir araya geldiler.

Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sanat Evinde başlayan davet programına Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş’ta katıldı.

Eğitimin etkili isimlerinin Elmadağ’da buluşması Elmadağ’ın gelişen ve değişen yüzünün sadece bir işareti olduğunu belirten Başkan Gazi Şahin,”Dostluğun pekiştirilmesi amacıyla yapılan davetimize katılımın yoğun olması şahsımı memnun etmiştir. Memnuniyetin ilçe milli eğitim müdürümüzü ve Elmadağlı hemşerilerimizi de fazlasıyla memnun edeceği kanaatindeyim.”  dedi.


Başkan Şahin, “Eğitim dünyasının önemli isimlerinin ilçemizde bir araya gelmesi ilçemizin eğitim geleceği açısından önemli bir süreçtir. İnsanlar dostlarıyla büyük bir keyif duyarak iş yaparlar. Dostlarımızın desteğiyle Elmadağ’ın eğitim seviyesinin ve kalitesinin artacağını düşünüyorum.” diye görüş bildirdi.

Konuklara Çiğ Köfte İkram Edildi

Eğitimin önemli isimlerinin katıldığı davette çiğ köfte ikram edildi. Türk Halk ve Sanat Müziği eşliğinde nostaljik vakitler yaşan davetliler Elmadağlı vatandaşların sıcakkanlı misafirperverliğine şahit olarak Elmadağ’dan ayrıldılar.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr