T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Spor Kulübü Göz Açtırmıyor

 

Birinci Amatör Ligi İkinci grupta mücadele eden Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü başarılarıyla göz dolduruyor.

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü A takımı Birinci Amatör Kümede Fırtına gibi esiyor. Şu ana kadar 8 maç yapan belediye spor 7 galibiyet 1 beraberlikle 22 puanla yenilgisiz olarak liderliğini sürdürüyor.

Rakiplerinin korkulu rüyası olan Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor kulübü son maçında Çubuk Gençlik Spor’u kendi sahasında 5-1’lik gibi net bir skorlar mağlup ederek 1. amatör küme 2. grupta liderliğini kimselere kaptırmayacağını gösterdi.

Belediye sporun teknik direktörü Adem Öztürk ve takımın çalışmalarının çok yakından takip eden ve her türlü desteği ve ihtiyacı karşılamaya çalışan Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor kulübü yöneticilerinden Ferit Soysal ilk yarının liderliğini garantileyen Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü’nün sezon sonunda şampiyon olarak Amatör Süper Lige çıkma hedefinde olduğunu kaydettiler.

U 14 Grubunda Başarılı Sonuç

Spor kulübü yöneticilerinden Ferit Soysal U14 grubunu yenilgisiz bitirten Elmadağlı gençlerin daha bir çok başarıya imza atacağını belirtti. Soysal” Belediye başkanımız Gazi Şahin ve teknik direktörümüz Adem Öztürk’ün yoğun çabaları neticesinde futbol kulübümüz çok iyi yerleri gelecektir. Yönetim ve taraftarımız bize güveniyor. Bizde bu güveni teknik ekipteki arkadaşlarımızla arkamıza alıp çok iyi sonuçlar ve başarılar elde edeceğiz.” Şeklinde konuştu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr