T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Modern Kesimhane Çalışmaları Başladı

 

Farklı kategorilerde farklı hizmetleri vatandaşın memnuniyetine sunan Elmadağ Belediyesi’nde bir yeni hizmet daha geliyor.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, vatandaşların isteklerine program dahiline alıp istekleri yerine getiriyor. Vatandaşlarla belediye binasında, halka açık olarak yapılan farklı toplantılarda ve Elmadağ caddelerinde bire bir görüşen Başkan Şahin halkın nabzını tutup istekler doğrultusunda nitelikli hizmetler sunuyor.

Talepler doğrultusunda Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Mahallesi’nde bulunan mezbahaneyi tadilata sokan Başkan Gazi Şahin, tadilat sonrasında mezbahanenin modern bir görüntüye kavuşacağını belirtti.

Başkan Şahin, mezbahanenin tadilattan sonra iç tasarımı ve dış görünümüyle modern bir mezbahane olacağını ifade etti. Şahin ”Hasanoğlan’da bulunan mezbahanemiz tadilattan sonra modern bir görüntüye kavuşacaktır. Virane görüntüsünden sıyrılıp standartlara uygun bir kesim evi haline dönüşecektir. Bu hizmetteki amacımız kesimhanemize görsellik katmaktan ziyade vatandaşlarımıza nitelikli ve sağlıklı bir hizmet sunmak olacaktır.” dedi.

Gazi Şahin ”İnsan sağlığını korumaya yönelik hizmet en nitelikli hizmettir.”

İnsan sağlığına yönelik yapılan hizmetlerin en nitelikli hizmet olarak değerlendirilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Gazi Şahin,” Hizmetlerimiz yaşam koşullarının iyileştirilmesine yöneliktir. Hizmet amacımız insanımızın yaşam standartlarına yöneliktir. Mezbahane tadilatımızdaki temel amacımızda yaşam kalitesine sağlıklı hizmet sunmak olacaktır.” diye görüş bildirdi.

Mezbahane tadilat çalışmalarının başladığı bilgisi verilirken, çalışmaların standartlar ölçüsünde en yakın zamanda tamamlanacağı belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr