T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin’e Asfalt Teşekkürü Devam Ediyor

 

Elmadağ’da yaz aylarından beri süregelen asfalt çalışmaları Elmadağlı vatandaşların takdirini kazandı. Vatandaşlar randevulu ve randevusuz şekilde Başkan Gazi Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulunuyorlar.

Elmadağ Belediyesi’nin uzun vadeli hizmet anlayışı kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Değişimin dışa yansımasının takdirleri ise hizmete kavuşmanın huzurunu yaşayan vatandaşlardan geliyor.

Elmadağ Belediyesi’nin hizmetleri göz doldurmaya devam ediyor. Uzun yıllardan beri talep ettikleri hizmeti bulamayan vatandaşlar Başkan Gazi Şahin’in yönetimi devralmasıyla, arzu ettikleri hizmete kavuşmanın coşkusuyla, Başkan Gazi Şahin’i ziyaret ediyorlar.

Karşılıklı Ziyaretler Devam Ediyor

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in söz verdiği hizmetleri programlar dahilinde söz verdiği nitelikte ve zamanda yerine getirmesi hem devletin ilgili kurumlarından hem de vatandaşlardan takdir alıyor.

Devlet Kurum ve kuruluşları karşılıklı ziyaretlerle; yeni projelerle Elmadağ’a değer katmak için Başkan Gazi Şahin’e proje ziyaretlerinde bulunurken vatandaşlar ise kavuştukları hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunuyorlar.

Başkan Gazi Şahin ise hem devlet kurum ve kuruluşlarının hem de vatandaşların nazik davetlerinden ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek” Elmadağ Belediyesi olarak bizde hem beraber çalıştığımız ve devletin devamlılığını iyi bilen kurum ve kuruluşlarımızla hem de vatandaşlarımızla devamlı istişare ve karşılıklı proje ve dostluk ziyareti içerisindeyiz. “ dedi

Kaliteli çalışmanın güven, huzur, mutluluk ve nitelikli hizmeti de beraberinde getireceğini ifade eden Başkan Şahin, “Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” diye ifade de bulundu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr