T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi’ne İtfaiye Müdürlüğü Yeni Binası Kuruluyor

 

29 mart seçimiyle halktan hizmet yetkisi alan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ halkının beklediği hizmetlere start verdi. Çok çeşitli projeleri gerçekleştirmeyi planlayan Başkan Gazi Şahin, imar alanında ilk olarak Elmadağ İlçesi Lalebel mahallesine yeni bir itfaiye merkezi ve ASKİ şube binası kurulacağı müjdesini verdi.
 
Seçim sonucunu alır almaz hizmet aşkını projelerine yansıtan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin bu projelerden ilkinin startını verdi. Büyükşehir Belediyesi’yle Koordineli bir şekilde çalışmalarına başlayan Başkan Şahin ilk olarak İtfaiye merkezinin Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle koordineli bir şekilde, alt yapısını Elmadağ Belediyesi tarafından verilerek yenileneceğini bildirdi.

Başkan Şahin, Lalebel Mahallesi’nde bulunan 112 Hızır Acil sağlık merkezinin yanında boş duran ve arazi yapısı, sert ve büyük kayalardan oluşan alanın Elmadağ Belediyesi  Fen İşeri ekiplerinin çalışmalarıyla kayalardan arındırılarak   uygun bir alan haline getirildiğini ve bu alana Büyükşehir ekipleriyle birlikte itfaiye yeni binası yapılacağını söyledi.

Gazi Şahin,  boşta bulunan bu alanın bir an önce hizmet alanına dönüştürüleceğini;  bu alana,  itfaiye binası ile birlikte ASKİ şube müdürlüğünün de yapılacağını da belirtti.


 Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,   Bu projenin bir başlangıç olduğunu Elmadağ Belediyesi’nin halktan aldığı onayla halk için çalışması gerektiğini söyleyerek daha işin başında olduklarının altını çizdi.

Gazi Şahin, Elmadağ İlçesi’ne çözüm üretmede hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacağını yineledi.

 

http://www.elmadagmedya.com/Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr