T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Hanımlara Müjde

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’den Elmadağlı hanımlara müjdeli bir haber. Hanımlar Lokali ve BELMEK İçin düğmeye basıldı.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin ilçeye değer katmak amacıyla başlatmış olduğu insan merkezli hizmet  anlayışına bir yenisini daha ilave etmek maksadıyla Büyükşehir Belediyesi ile görüşmelerini hızlandırdı.

Başkan Gazi Şahin Elmadağ’da makamında kabul ettiği Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Selma Okuroğlu, Kadın ve Aile Şube Müdürü Uğur Bacaksız, Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü Hanım Lokalleri Koordinatörü Gülçin Tüze ile Elmadağ’a Belmek ve Hanımlar Lokali kazandırmak amacıyla görüştü.

Başkan Şahin’in makamında yapılan görüşmenin ardından Elmadağ caddelerinde daha önceden belirlenen yerleri gezen ve bu yerler arasında bir seçim yapma aşamasında bulunan  Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal  İşler heyeti Elmadağ İstasyon Caddesi üzerindeki bir binada fikir birliğine ulaştı.

Durumu müsait  olan 5 katlı binanın 3. 4. 5. Katına talip olan heyet, şayet bu bina için anlaşma sağlanırsa iki katını hanımlar lokali bir katını ise BELMEK için ayıracaklarını ifade ettiler. Belirlenen  işleyişin rahat bir şekilde devam etmesi için 1000 metre kare üzerindeki yerin çok uygun olacağını belirttiler.

Heyette bulunan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Başkanı Selma Okuroğlu, “Elmadağ’a böyle bir hizmet kazandırılması Elmadağ’ın sosyal yönünü geliştireceği gibi kültür yönünü de geliştirip ilerisi için meslek kazanan bireylerle ekonomik olarakta kazanç sağlar. Başkanımız tüm bu konuların bilincindedir. Elmadağlı vatandaşlar için sarf ettiği gayret onur vericidir.” dedi.

Hanımlar Lokali ve BELMEK için çalışmaların devam ettiği,  bu hizmetlerden Elmadağlı vatandaşların da faydalanması için hummalı bir çalışma başaladığı belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr