T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Badminton Şampiyonası Elmadağ’da Yapılacak

 

Elmadağ yeni bir Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret eden Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, Elmadağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Dede Ayan, Sağlık Grup Başkanı Hakan Kaya ve İlçe Spor Müdürü Mustafa Elduran, Badminton Türkiye Şampiyonası’nın Elmadağ’da düzenlenmesi konusunu görüştüler.

Ziyaret esnasında Elmadağ ile ilgili görüşlerini dile getiren Federasyon Başkanı Murat Özmekik, Elmadağ ilçesinin halkı ve yöneticisiyle spora istekli olduğunu Gazi Şahin’in sporcuyu ve spor organizasyonlarını destekleyen özelliğinin mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Murat Özmekik,  Mayıs ayında düzenlenmesi düşünülen Badminton 15 Yaş Türkiye Şampiyonası’nın Elmadağ’da yapılması konusunu Belediye Başkanı Gazi Şahin’le görüştüklerini belirterek” Şayet bir aksilik olmazsa Belediye Başkanımızın desteğiyle 15 Yaş Badminton Türkiye Şampiyonası Elmadağ’da düzenlenecektir.” dedi.

Gazi Şahin, “Sporun Keyfini Hep Beraber Yaşayacağız”

Sporun keyif veren unsurlarının ön plana çıkarılmasının sporun en büyük desteklerinden birini oluşturacağına dikkat çeken Başkan Gazi Şahin,” Sporu zor bir uğraş olarak tanımlayamayız. Keyif verici, dostluk pekiştirici ve sistemli bir uğraş olarak tanımlayabiliriz. Sporun keyfini birlikte yaşayabilirsek başarının da ardı sıra geleceği inancındayım.” Diye ifade de bulundu.

Mayıs Ayı içerisinde Elmadağ’da düzenlenmesi planlanan şampiyonanın hazırlıklarının başlayacağı bilgisi alındı.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr