T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’in Yeni Yıl Mesajı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin 2010 yılının devlete, millete ve Elmadağ halkına hayırlar getirmesini temenni ederek bir mesaj yayımladı.

“Yeni yılınızın sağlık mutluluk ve başarı getirmesini temenni eder siz değerli Elmadağlı hemşerilerimin yeni yılını en samimi duygularımla kutlarım.” Diyen Başkan Gazi Şahin giden yılın kısa bir değerlendirmesini yaparak yeni yıl ile ilgili olarak düşüncelerini aktardı.


Başkan Gazi Şahin,”Değerli hemşerilerim, 2009 yılını geride bıraktığımız şu süreçte personelimizin yoğun çalışma temposuyla, sizinde desteğinizle ilçemize değer katmak için büyük bir tutum sergiledik. Geride bıraktığımız senede acele yapılması gereken teknik işleri, yol yapım, yol açma ve asfaltlama işlerini, park bakım ve düzenleme işlerini, eğitime destek, kültür sanat ve spor hizmetleri ile vatandaşlarımızın sağlıklı yaşamalarına yönelik olarak düzenlediğimiz sağlık hizmetleri ile geride bıraktık. Belediyemizin yapması gereken rutin işleri özenlice yerine getirerek tasarladığımız projeleri ilgili bakanlık, kurum ve kuruluşlara aktararak yeni yılların daha iyi geçmesi için uzun vadeli projelerimizi hazırladık.

Kıymetli hemşerilerim yeni yılda daha doğrusu yeni yıllarda daima ilerlemeyi planlayarak yeni yılın devlete, millete ve Elmadağlı vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini diler, birlikte nice mutlu, sağlıklı yıllar geçirmemizi temenni ederim.” Diyerek herkesin yeni yılını kutladı.

 

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr