T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Şahin’den Yeni Yıl Sürprizi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, personelin yeni yılını kutlayarak personele hediye verdi. Şahin, 2008 yılının ikramiye ve tüm alacaklarının ödendiğini bildirdi.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, tüm çalışanların yeni yılını kutlayarak 2008 yılına ait işçi alacaklarının tümünün ödendiğini söyledi. Şahin bu yıl içerisinde 753.000 TL’lik tutarın ödendiği bilgisini kaydetti.

Elmadağ Belediyesi hizmet binasında personelin yeni yılını kutlayan ve hediyeler veren başkan Gazi Şahin, İşçilere hitaben yaptığı konuşmasında “ilçemizi en iyi hizmeti getirmek için yıl boyunca elimizdeki şartları zorlayarak çalıştık. Halkımıza kaliteli hizmeti getirme aşamasında yoğun çaba sarf ettik. Beraber çok önemli hizmetler getireceğimiz düşüncesindeyim. Ben buradan hepinizin yeni yılını tekrardan kutluyorum. Yatırmış olduğumuz 2008 yılına ait tüm alacaklarınızı iyi günlerde harcamanızı temenni ediyorum.” Dedi.

Gazi Şahin’e Büyük Alkış

2008 yılına ait işçi alacaklarının tamamının ödenmesini takdirlerle karşılayan ve işçilerle birlikte Başkan Gazi Şahin’i alkışlayan Disk’e bağlı Genel İş Sendikası Ankara Şubesi başkanı Muharrem Aslan,” 2008 yılına ait ödenmesi gereken tüm tutarı ödeyen Başkan Gazi Şahin’i alkışlıyor ve teşekkür ediyoruz.” Diye ifade de bulundu.

Yeni yılda ikramiye ve alacaklarını alan işçilerle daha çok çalışacaklarını ifade eden Başkan Gazi Şahin,”Yeni yılda da daha iyi ve kaliteli hizmet için çalışacağız, Çalışanlarımıza ufak bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Meslek öğrenme hususunda gayret etmelerini tavsiye ediyorum. Meslek öğrenmeyle hem aranan kalifiye eleman olursunuz hem de devlete, millete daha büyük fayda sağlamış olursunuz.” Diye görüş beyan etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr