T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Koltuğunu İlköğretim Öğrencisi Mevlüt Bertu ŞIK’a devretti

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Elmadağ Belediye Başkanlığı, Başkanlık koltuğuna  Namık Kemal  İlköğretim Okulu Öğrencisi Mevlüt Bertu ŞIK oturdu. Basın mensuplarına poz veren Bertu ŞIK tüm arkadaşlarının bayramını kutlayarak barış ve umut dolu bir bayram geçirmelerini temenni ettiğini söyledi.
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Elmadağ Belediyesi’nin başkanlık koltuğuna oturan Mevlüt Bertu ŞIK, tüm dünya çocuklarının bayramını kutladı.

Koltuğunu Mevlüt Bertu ŞIK ‘a bırakan Gazi ŞAHİN yeni belediye başkanına bakarak,  “yeni belediye başkanımızı tebrik etmekten kıvanç duyuyorum” dedi.

ŞAHİN, çocukları çok sevdiğini belirterek, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı çok iyi yetiştirmek zorundayız bu bir zorunluluktur bu bizim en önemli görevimiz olmak mecburiyetindedir dedi.

Geleceğe yönelik en iyi planlamanın çocuklara yönelik olması gerektiğini aktaran Gazi ŞAHİN, bugün geçici suretle koltuğa oturan gençlerin yarın kalıcı olarak bu tür görevlerin başına geleceklerini ifade ederek “ O yüzden geleceğimize yani çocuklarımıza sahip çıkmalıyız” dedi.

23 Nisan’ın Belediye başkanı Mevlüt Bertu ŞIK’ın İlk Konuğu Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal TALUĞ, RektörYardımcıları Prof. Dr. Nilgün HALLORAN, Prof. Dr Yasemin OĞUZ, Prof. Dr.  A.Argun KARACABEY, Elmadağ Meslek Yüksekokulu kurucu müdürü Prof.Dr. Sabahattin BALCI ve Elmadağ Meslek Yüksekokulu müdürü Doç.Dr. Ayhan ŞERBETÇİ oldu. Rektör TALUĞ ile eğitim üzerine görüşme yapan ŞIK, Ankara Üniversitesi’nin rektöyle eğitim üzerine yaptığı görüşmeden memnun kaldığını belirtti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr