T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gençlik Karavanı Yönetim ve Temsilcileri Elmadağ’da

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret eden Avrupa Komisyonu Gençlik Programı temsilcileri Gençlik Karavanı İle Elmadağ’ı ziyaret etmeyi planlıyorlar.

Elmadağ’ı Gençlik Karavanı ile ziyaret etmek isteyen Sistem ve Jenerasyon Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Akçaer ve Avrupa Gönüllü Hizmeti’nin genç temsilcileri  28 Mayıs Avrupa Komşular Bayramı gününde Gençlik karavanı ile Elmadağ’da ki gençlerle buluşmak istiyorlar.

Gençlik Karavanı Arkadaşlık ve Bilgi Paylaşımı

Geçlik Karavanı hakkında Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’le görüşen karavan heyeti, Gençlik Karavanı ile farklı milletlere tabi olan gençlerin tanışmalarını arkadaş olmalarını ve bilgi paylaşmalarını hedef aldıklarını belirttiler.

Projenin Devlet Planlama Teşkilatı, Avrupa Birliği ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklendiği; bu proje ile Avrupalı gençlerin aktif vatandaşlık, dayanışma ve hoşgörü davranışları ile geleceğin Avrupa Birliği’nin şekillendirileceği belirtildi. Proje aşamasında Elmadağ ilçesinin de ziyaret edilebilmesi için çalışmaların başladığı aktarıldı.

Gönüllü kabul eden proje ile ilgili bilgilerin internet ortamından sağlanabileceği belirtildi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr