T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Sunum

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, olağan şekilde toplanan ocak ayı ilçe meclis toplantısında 2010 yılına yönelik projeleri sunum eşliğinde anlattı.

Ocak ayı ilçe meclis toplantısında 2010 yılına yönelik projeleri meclis üyeleri ile paylaşan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, 2010 yılı içerisinde yapılmaya başlanılması planlanan, ticaret merkezi, otel ve konuk evi, kültür merkezi, Türk kültürünü yansıtan Ankara evi projelerini detaylı planlar dahilinde meclis üyelerine aktardı.

Sunumda projelerin yapılma amacına, faydalarına ve ilçeye katacağı değere ilişkin bilgilerde kaydeden Başkan Şahin,” ilerleme için çalışmak gerekir. Üretmek gerekir; fikir üretmek gerekir, proje üretmek gerekir, kaynak üretmek gerekir. Bu düşünce doğrultusunda biz projelerimizi neden ve nasıl yapılacağı konularını belirleyerek üretiyoruz.” Diye görüş belirtti.

Meclis toplantı salonunda ilçe meclis üyelerine hitap eden Başkan Şahin,” Halkımızın istekleri gerekirse anket uygulama metoduyla tespit edilir. Halkımızın görüşü alınır. İstekler doğrultusunda proje üretir ve çalışmalarına başlarız.” Dedi.

Çalışmak İçin Geldik Siyasetimiz Daha İyi Hizmet

İlçe meclis üyelerine projeler ile ilgili sunumu gerçekleştiren Başkan Gazi Şahin, Elmadağ ilçesinde çok şeyin değişeceğini zamanın buna şahitlik edeceğin vurguda bulundu. Belediyenin yapması zorunlu olan rutin işlere özenli davranılacağını ifade eden Şahin, “kim ilçemize bir katkı sağlamak isterse en büyük destekçisi bizler olacağız.” Dedi


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr