T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Protokol ve Minikler Kupada Buluştu

 

Elmadağ’da Kaymakamlık, Belediye ve İlçe milli eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği 2009–2010 Eğitim Öğretim yılı Kültür ve Spor Ligi okullar arası küçükler futbol turnuvası final maçıyla sona erdi.

On üç (13) ilköğretim okulu takımının 190 öğrenci ile katıldığı küçükler futbol turnuvası oynanan 28 futbol müsabakasıyla sona erdi. Müsabaka boyunca yirmi üç (23) genç futbolcu Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan Spor Kulübü alt yapısına seçildi.

Turnuva boyunca tribünleri dolduran ve takımını tüm şartlarda desteklemeye çalışan minik seyircilerin tezahüratları futbolcuları motive ederken büyüklere de ders niteliğindeydi. Yarı final ve final maçının heyecanını tribünlerde yaşayan minik taraftarların arasında maçı seyreden Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Adem Arslanoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, İlçe Spor Müdürü Mustafa Elduran, ilçe Müftüsü Yusuf İzzettin Kara, bazı meclis üyeleri ve daire amirleri zaman zaman maçın heyecanı ile miniklerin tezahüratına destekte bulundular.

Kupa Töreninde Minikler Bol Bol Fotoğraf Çektirdiler

Yarı Final ve Final maçının oynanmasının ardından dereceye giren ilk 4 takıma madalya ve kupalarını Elmadağ Kaymakamı Ejder Sarıçiçek, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, İlçe Spor Müdürü Mustafa Elduran ve İlçe Müftüsü Yusuf İzzettin Kara Takdim etti.

Turnuvada ilk sırayı alan ve şampiyon olan Gümüşpala İlköğretim Okulu’nu sırasıyla Cumhuriyet, Hasanoğlan ve Barut İlköğretğim okulları takip etti.

Turnuva sonrasında bu tür organizasyonların yenilenmesini isteyen ilköğretim öğrencilerinin istekleri protokolü sevindirdi. Kupa Töreninde ise minik futbolcular bol bol fotoğraf çektirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr