T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Pazarları Gezdi

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, ilçe içerisinde kurulan pazarları dolaşarak Pazar esnafı ve halkla sohbet etti.

Başkan Gazi Şahin, pazarcılarla yaptığı toplantıların ardından pazarları gezmeye başladı. Pazarda satışa sunulan birçok gıda ürününü bizzat kendi kontrol eden Şahin, “Pazar esnafımızla yaptığımız toplantıların ardından pazarlardaki son durum bizzat ben takip etmek istedim. Elmadağ Belediyesi olarak biz üzerimize düşenin yanında pazar esnafımızın isteklerini de yerine getirdik. Birçok talebi değerlendirdik. Toplantılarda uzlaşmaya vardık. Şimdi ise toplantıların yansımasını takip ediyorum.” dedi.

Pazarlarda alışveriş yapan vatandaşlarla uzun süreli sohbet eden Başkan Şahin,”Vatandaşlarımız hizmete alışmaya başladı ki daha fazlasını istiyorlar. Bu beni çok ama çok mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın istekleri ilçemizin kalkınmasına yönelik; yani ileriye yönelik. Bu bilinci kısa sürede oluşturmanın mutluluğunu ilçe yöneticilerimizle hep beraber yaşıyoruz.” Diye ifade de bulundu.

Balıkçılardan Teşekkür

Pazar esnafı ile sohbet eden Başkan Gazi Şahin, balık tezgâhlarında satış yapmaya çalışan esnafın teşekkürlerini kabul etti. Esnaf; muslukların yapılması, tuvaletlerin kullanılır hale getirilmesi, aydınlatma çalışmaları ve araçların giriş çıkışına büyük kolaylık sağlayan rampaların yapılmasından dolayı Başkan Şahin’e teşekkür ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr